Beykent Laptop Servisi

Beykent laptop servisi, beykentte tüm işyerleri, residence ve evlere teknik servis ekibi yönlendirmesi yaparak, arızalı laptop, tablet, ipad, iphone, modem ve masaüstü pc lerinizi yerinden teslim alıp onarımı yapılarak adresinize teslimatını yapmaktayız.

teknik servis konusunda yetkin ekibimiz ile arızalı ürünleriniz için kısa sürede arıza tespiti yaparak, cihazınızın arızasını gidermek adına tüm bilgi ve parça paylaşımını siz değerli müşterilerimize yapmaktayız.

Ara gelsin servis hizmetimiz hafta içi her gün ve cumartesi günleri, sabah saat 9:30 ile akşam saat 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir, bize aşağıda yer alan ara gelsin servis numaramızdan bu çalışma saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Ara Gelsin Servis numarası : 0212 873 222 3

laptop-servis-duyurusu

6 cevaplar
 1. admin
  admin says:

  Kolan hastanesinin üst sokağında, Ekol işmerkezinde hizmet veriyoruz. Bize 0 212 873 222 3 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

 2. handan
  handan says:

  merhabalar, beykent de oturuyorum arızalı 3 adet laptop cihazımız var, onarım konusunda yardımcı olurmusunuz ?

 3. admin
  admin says:

  Merhaba handan hanım, laptop servisi konusunda profesyonel servis hizmetleri vermekteyiz, bize telefon ile ulaşıp adres paylaşırsanız yerinden arızalı cihazlarınızı teslim alabiliriz, teşekkürler. bize bu numaralardan ulaşabilirsiniz; 0212 873 2223

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir