,

Beylikdüzü Casper Laptop Servisi Hizmeti

Beylikdüzü Casper laptop servisi,

öncelikle casper ürünleri konusunda oldukça tecrübeli bir kadro ve ekipmana sahip teknik servisimiz, laptop tamiri, tablet ve yeni çıkan via telefon serisi konusunda hizmet vermektedir.

Bilindiği üzere beylikdüzü casper laptop servisi olarak, laptoplarımızın bakımlarını periyodik olarak yaptırmalıyız, yoksa anakart arızası ve geri dönüşü mümkün olmayan arızalara kadar sonuçlanabilir.

Bu yüzden beylikdüzü casper laptop servisi olarak biz, dört aylık periyotlarda cihaz bakımlarının eksiksiz olarak yapılmasını önermekteyiz. Bu bakımlar yapılmadığı durumlarda, kuzey köprüsü, ekran kartı gibi çiplerin aşırı ısınarak arızalanması mümkün olmaktadır.

 

Cihazlarınızı aşağıda yazan ara gelsin servisini ücretsiz kullanarak,
laptop, tablet ve akıllı telefonunuzu ev/iş yerlerinizden alıp gerekli bakım/onarım yapıldıktan sonra adresinize teslimini yapmaktayız bize aşağıdaki ara gelsin servis numaramız dan ulaşabilirsiniz.

 

Ara Gelsin Servisi: 0212 873 222 3

 

beylikdüzü-casper-laptop-servisi

 

Casper Via V8 Telefon

casper-via-v8-ozellikleri-fiyati-aciklandi

2 cevaplar
  1. admin
    admin says:

    merhaba, ısınma sorununuz işlemci beslemesi, yada fan veya soğutucusundan kaynaklı olabilir, o yüzden servisimize getirmeniz halinde ücretsiz arıza tespiti yapar, gerekli maliyetleri size çıkartırız.

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir