Beylikdüzü Lenovo Laptop Servisi

Lenovo cihazlarda ölü piksel garantili ekran değişimi yapmaktayız.

Lenovo cihazlara uyumlu orjinal batarya, klavye, ekran, değişimleri garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Beylikdüzü Lenovo laptop servisi olarak, cihazlarınızın anakart onarımları, kuzey ve güney köprüsü değişimleri ile ekran kartı arızalarında, ücretsiz olarak anakart ve fan bakım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Lenovo cihazların kullandıkları klavye ve bataryalar a kalite ürünler olmalı ki hem cihaz uyumu hemde cihaz ömrünü kısaltacak şekilde zararlı olan ürünlerden uzak durmak gerekli.

Laptop’ larda Batarya kullanımı önemlidir, yanlış batarya tercihi ve yanlış kullanıma bağlı çalışmalar, lenovo laptoplarınızda büyük arızalara hatta cihazınızı bir daha kullanılamayacak hale getirebilir.

 

Bizi Arayın 

Ara Gelsin Servisi: 0212 873 222 3

 

 

beylikduzu-lenovo-laptop-servisi

11 cevaplar
 1. esra
  esra says:

  merhaba lenovo marka laptopumun ekranı kırıldı, servisinize yakınım çok yardımcı olurmusunuz ? fiyatı ne olur ? teşekkürler.

 2. admin
  admin says:

  Merhaba Esra hanım, servisimize getirirseniz detaylı bir şekilde arıza tespiti yapar, size hem fiyat hemde onarım ile ilgili bilgi veririz, bize 0212 873 2223 nolu telefondan ulaşabilirsiniz, teşekkürler.

 3. İlker
  İlker says:

  Merhaba Lenovo G550 Laptopum Var Ekran Kartı Eski Gelmeye Başladı Ekran Kartı Takımı Yapabilirmisiniz ? Yaparsanız Yanma Riski Vs. Varmı ? Ve Fiyatı Ne Kadardır.

 4. SabırsıZ
  SabırsıZ says:

  Merabalar.Benim Lenovo a-3500f tablet’im vardı. Suan ekranı kırık ve ben ekrana dokunmadıgim halde kendisi basıyor.Hemde şarz giriside bozulmuş durumda olabilir.şarzı zor ediyor.Bana bunun ne kadar tutucağini soylerseniz sevinirim.İyi çalışmalar

 5. admin
  admin says:

  evet efendim tablet tamiri yapıyoruz, servisimizi arayarak bilgi alabilirsiniz, 02128732223

 6. admin
  admin says:

  Cihazınızı servise almadan bu bilgiyi verme şansımız maalesef yok, arıza tespitimiz ücretsizdir, servisimizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz, teşekkürler. 02128732223

 7. Talha özyapi
  Talha özyapi says:

  Merhaba benjim leptop um lenovo z5075 leptop acilirken kapaniyor. Ve leptop u kokladim yanik kokuyor aradan 1 gün geçti yine kokladim yanik kokusu ve yine acilmiyor garatisi kapsarmi bu 2018 in 6 ayina kadar garantim var yardimci olursaniz cok sevinirim

 8. Musa gebe
  Musa gebe says:

  Musa gebes lenovo tablet yazılim atılması lagzım ama bir turlü kimse ulaşamıyorum lütfen yardımci olurmusunuz 0538 436 79 55

 9. admin
  admin says:

  merhabalar, servisimizin telefonlarından her zaman bilgi alabilirsiniz, 02128732223.
  teşekkürler.

 10. admin
  admin says:

  Merhaba, lenovo cihazınızın garanti kapsamında değerlendirilir, servisimizde yardımcı olabiliriz. 02128732223

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir