Yazılar

, ,

Beylikdüzü Bilgisayar Servis Hizmetleri

Beylikdüzü bilgisayar servisi, yaklaşık 23 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz,

Beylikdüzü Bilgisayar Servis olarak, servis içerisinde vermiş olduğumuz başlıca hizmetlerimiz;

Bilgisayar Tamiri
Laptop Tamiri
Tablet Tamiri
Telefon Tamiri
Yazıcı Tamiri
Kartuş ve Toner Dolumu
Antivirüs Kurulumu
Laptop Ekran Değişimi
Telefon Ekran Değişimi
Tablet Ekran Değişimi
Laptop Anakart Tamiri
Tablet Anakart Tamiri
Telefon Anakart Tamiri 

Laptop ve Masaüstü bilgisayarlarımız bilgi ve belge işlerimiz için olmazsa olmazlarımızın arasında yer almaktadır. Bu iki farklı bilgisayar ürününün arasına bir üçüncüsü olarak Cep Telefonlarımızın girdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.
Cep telefonlarımızın günümüz koşullarına bakınca kullanım biçimi olarak had safhada olduğunu rahatlıkla görebilmekteyiz. Bu yoğun kullanım şekli beraberinde bir takım sorunları da getirmektedir. Bu sorunların  en başında Telefon Ekran değişimi, Telefon Pil değişimi, Telefon Batarya Değişimi yer almaktadır. Servisimiz içerisinde telefon, tablet ve laptop ekran ve pil değişimleri bir kaç saat içerisinde yapılmakta olup, en kısa sürede siz değerli müşterilerimize teslimini sağlamaktayız.

Laptop onarımları konusunda teknik servis ekibimiz uzun yıllar birikmiş tecrübesini sizin değerli cihazlarınız için kullanmaktadır. Laptop arızalarının başında Laptop Ekran kırılması, Laptop Çipset Onarımı, Laptop Ekran Kartı ile birlikte Laptop Klavye değişimi, Laptop Batarya Değişimi, Laptop Menteşe Değişimi gibi parçaların tamir, onarım ve değişim işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

,

Beylikdüzü Bilgisayar Format

Beylikdüzü bilgisayar format

Beylikdüzü bilgisayar format , masaüstü bilgisayar, notebook, laptop, netbook, cihazlarınızın üzerinde yer alan, işletim sistemlerinin kurulumunu profesyonel bir şekilde yapmaktayız, bilgisayarınızın Dll, system32, buna benzer bir takım sistem dosyası sorunlarından kaynaklı hatalar olabilir veya bilgisayarınıza zararlı yazılım olarak virüs, spam, trojen gibi kötü amaçlı yazılımlar buluşması sonucu bilgisayarınızda önemli ölçüde veri kaybı yaşayabilirsiniz.

beykent_bilgisayar_format

Bu ve benzeri durumlar da servisimizi arayarak bilgisayarınızın durumu ile ilgili sorularınızı yöneltip gerekli bilgiyi servis elemanlarımızdan alabilirsiniz. Bilgisayarınızı adresinizden servis aracımız ile alarak gerekli onarım ve kurumlardan sonra adresinize teslim ediyoruz. Sizinde bilgisayarınızda sorun varsa ara gelsin servis telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Beykent bilgisayar servisi olarak lisanslı antivirüs yüklemesi ve kurulumu yapılmaktadır. Eğer laptonuzun yada bilgisayarınızın üzerinde kurulu lisanslı bir antivirüs yazılımınız yoksa bahsi geçen zaralı yazılımların bilgisayarınıza bulaşmasına engel olamazsınız. Bilgisayarınıza bulaşmış olan kötü içerikli yazılımların temizlenme işlemi genellikle bir kaç saati bulmaktadır.

 

Ara gelsin servis telefonumuz : 0212 873 22 23

 

beylikdüzü_bilgisayar_format

virüs_programı