Yazılar

, , ,

Beylikdüzü iPad Tamiri

Beylikdüzü iPad Tamiri

 

iPad tamir servisi olarak, arızalı cihazınızın tüm bakım ve onarım işlemlerini sağlamaktayız. Servisimizde başlıca karşılaşılan sorunlar şöyledir;

Beylikdüzü iPad Ekran Değişimi

Beylikdüzü iPad Dokunmatik Değişimi

Beylikdüzü iPad Home Tuşu

Beylikdüzü iPad Wifi Değişimi

Beylikdüzü iPad Kasa Onarımı

Beylikdüzü iPad Dokunmatik Tamiri

Beylikdüzü iPad Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi

Beylikdüzü iPad Açma Kapama Tuşu

Beylikdüzü iPad Kamera Değişimi

Beylikdüzü iPad Parmak İzi Okuyucu Tamiri

Beylikdüzü iPad Sıvı Temas Tamiri

Beylikdüzü iPad Kasa Değişimi

Beylikdüzü iPad İç Ekran Değişimi

Beylikdüzü iPad Dış Ekran Değişimi

Beylikdüzü iPad Şarj Soketi Değişimi

Beylikdüzü iPad Şarj Entegresi Değişimi

Beylikdüzü iPad Şarj Aleti Tamiri

Beylikdüzü İpad Servisi olarak, kullandığımız tüm yedek parçalarımız orjinal olup garantili şekilde değişimleri yapılmaktadır.

Servisimiz de tamir olmuş olan cihazlarınızın garantisi mevcuttur, servis kaydı alındıktan sonra tüm işlemler sistem üzerinden gerçekleşmektedir.

Eğer arızalı cihazınızı getirme durumunuz yoksa, yerinden alıp yerine teslim eden mobil servisimiz mevcut. Yada şehir dışında iseniz Aras Kargo ile anlaşmamız olduğundan ücretsiz bir şekilde gönderim yapabilirsiniz.

Ortalama olarak anakart onarımları 3 iş günü sürmektedir.

Arıza tespitimiz ise cihaz servise alındıktan hemen sonra yapılarak aynı gün içerisinde olmaktadır bazen sorun büyük ise ertesi gün telefon ile bilgi verilmektedir.

 

 

Servisimizden arızalı cihazınız hakkında telefon açarak ön bilgi alabilirsiniz. Bize aşağıdaki numaramızdan ulaşabilirsiniz.

 

Bizi Arayın:  02128732223

,

iPad Dokunmatik Değişimi

Beylikdüzü iPad Servisi olarak,
iPadlerinizin kırılmış olan dokunmatik ve ekran değişimlerini orjinal yedek parçaları ile yapmaktayız, iPadlerin dokunmatik ve ekranları B kalite yada çin versiyonu olduğunda dokunmatiklerde atlama, kendi kendine menülere girmekte ve değişik hatalar meydana gelmektedir.

Beylikdüzü iPad servisimiz, arızalı olan iPadlerinizi adresinizden alabilir, gerekli arıza maliyeti çıkartılıp telefon ile bilgi paylaşımı yapılmaktadır. Onaylamanız halinde bir iş günü içerisinde onarım tamamlanıp adresinize teslim edilmektedir.

iPadleriniz ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bize aşağıdaki ara gelsin servis numarasından ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

BİZİ ARAYIN, BEYLİKDÜZÜ iPAD ARA GELSİN SERVİSİ 0212 873 222 3

 

 

ipad-ekran ipad-mini-ekran

 

iPad eğitim dünyasında

Bir Dünya İçerik
Her derse göre Ve her öğrenciye

iPad ile ders materyalleriniz zenginleşir. Yalnızca eğitim için tasarlanmış 65.000’den fazla uygulamayı, her konuda bulabileceğiniz interaktif kitapları ve tüm dünyadan birçok kurum ve uzmanın konuşmalarını, sanal turlarını ve videolarını keşfedin.

ipad-egitim

ipad-cesitli

 

Apple Store

Kurbağaları incelemekten kesirli sayıların bölünmesine kadar, her dersi destekleyecek bir (ya da iki veya üç) uygulama keşfedebilirsiniz. Uygulamalar konu gruplarına ve yıllara göre kategorize edildiği için aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

İtunes U

Tamamen eğitime adanmış içeriklere sahip olan iTunes U, önde gelen kurumların ücretsiz eğitim kaynakları koleksiyonudur. Smithsonian arşivindeki filmlere, MoMA’nın interaktif sanat koleksiyonlarına, dünya genelinde eğitim kurumlarının derslerine ve daha fazlasına ücretsiz erişim olanağı sağlar. Konulara ve yıllara göre bir araya getirilmiş içerikleri kolayca bulabilirsiniz. Hepsi iTunes U uygulamasında; yani bir dokunuş uzağınızda.

iPad öğrenimi daha da kişiselleştiriyor.
Herkes farklı şekilde öğrenir. Yalnızca birkaç dokunuşla, öğrencilerinizin iPad’lerini seviyelerine ve öğrenme biçimlerine uygun malzemelerle özelleştirebilirsiniz. Diyelim ki fizik dersinde eylemsizliği öğretiyorsunuz. En iyi dinleyerek anlayan ve öğrenen öğrencileriniz için iTunes U’dan Newton’un hareket kanunları hakkında bir podcast indirebilirsiniz. Dokunarak etkileşimle daha iyi öğrenen öğrenciler için bir hedefe ok atabilecekleri bir uygulama bulabilirsiniz. Konulara ve yıllara göre gruplanan geniş içerik yelpazesi, iPad’i kolaylıkla çeşitli öğrenme seviyelerindeki öğrencilere uygun hale getirebilmeyi de sağlar. iPad sayesinde tüm öğrencilerinize aynı dersi farklı yollarla öğretebilirsiniz.

Güçlü Apple uygulamaları 
Sıradan ödevler harika projelere dönüşssün.

Öğrenciler iPad’le yalnızca izlemek, dinlemek veya okumakla kalmazlar, aynı zamanda yaratırlar da. iPad’de her ödevi harika bir projeye çeviren güçlü uygulamalar bulunur. Bir çoklu ortam sunumu. Bir fotoğraf belgeseli. Veya sürükleyici bir araştırma projesi. Bir anda, yapmaları gereken bir şey yapmak istedikleri bir şeye dönüşür. Üstelik, kullanmaktan hoşlandıkları bir aygıtta.

 

ipad-etud

 

Pages, Numbers ve Keynote 
Öğrencilerinize potansiyellerini göstermeleri için yardımcı olun.
iPad ve bu güçlü uygulamalar ile öğrenciler yazabilir, verileri analiz edebilir ve çalışmalarını ilgi çekici yollarla sunabilirler. Pages uygulamasında fotoğraf, video ve grafikler ekleyerek sıradan olmayan dönem ödevleri hazırlayabilirler. Çok fazla veri bulunan projelerde Numbers, fikirlerini gerçekçi tablolar ve grafiklerle ifade etmelerine yardımcı olur. Ve Keynote uygulamasında etkileyici geçişler ve efektler kullanarak farklı sunumlar oluşturabilirler. Bu uygulamalar iOS aygıtları ve Mac için tasarlanmıştır. Microsoft Office ile uyumlu oldukları için öğrenciler Mac veya PC’de belgeleri paylaşabilirler. Ve iCloud sayesinde, çalışmalarına kullandıkları diğer aygıtlardan da (iPad, Mac, iPhone veya iPod touch) erişebilirler.

iPhoto, iMovie ve GarageBand
Yaratıcı olmanın daha yaratıcı yolları

Bu yaratıcı uygulamalar tipik dönem ödevlerini veya araştırma projelerini bambaşka şeylere dönüştürecekler. Öğrenciler iMovie ile kendi HD videolarını çekebilecek ve düzenleyebilecek, iPhoto ile görsel bir günlük oluşturabilecek ve GarageBand ile projeleri için müzik kaydedecek, düzenleyecek ve miksleyebilecekler. iPad ve bu uygulamalar sayesinde, öğrenciler ödevlerini daha yaratıcı biçimlerde hazırlayabilecekler. Böylece çalışmalarına daha fazla şey katıp daha iyi sonuçlar elde edebilecekler.

iPad Air iş dünyasının vazgeçilmezi

İş yükünüz daha da hafifledi.

İster iPad Air isterse Retina ekranlı iPad mini olsun, her işe uygun bir iPad vardır. iPad, iOS 7 ve binlerce kurumsal uygulama ile işe bakışınızı değiştirir.

ipad-modelleri

 

Çalışmaya hazır benzersiz bir deneyim

iPad, işinizi ileriye yönlendirir ve sıradan bir iş gününü sıra dışı bir güne dönüştürür. iPad şüphesiz, dünya çapında yenilikçi şirketlerin üretkenliğinin temelidir.

Kutudan çıkar çıkmaz. İş dünyanızın içinde.

Her iPad, hemen kullanabileceğiniz inanılmaz uygulamalara sahiptir. Mail, Kişiler, Takvim, Safari, Siri, AirDrop, Denetim Merkezi ve daha akıllı multitasking gibi özellikler her gün yaptığınız işleri daha kolay, daha hızlı ve eğlenceli hale getirir.

Onu işe götürün.

iPad Exchange, SSL VPN, WPA2 Wi‑Fi ve Mobil Aygıt Yönetimi (MDM) gibi temel kurumsal teknolojileri yerleşik olarak desteklediği için şirketinizin mevcut alt yapısı ile bütünleşir. Gelişmiş tasarımı, çığır açan teknolojisi ve ultra hızlı kablosuz bağlantı özelliğiyle iPad işe hazırdır ve çalışanların üretkenliğini anında destekler.

Her zaman cazip.

Güçlü ama basit bir entegre deneyim sağlayan iOS, iş dünyası için en iyi platformdur. Donanım ve yazılımları birbirleri için tasarlanan iPad’in benzersiz özellikleri bir araya gelir, hayatınızın bir parçası olur. Ve güçlü iOS platformu her tür şirketi destekleyecek güvenli bir temel oluşturur.

iPad-air

IT hazır
Güvenilir ve ölçeklenebilir dağıtım.

Güvenliğe ve ölçeklenebilir dağıtım seçeneklerine kapsamlı bir yaklaşım ile, IT ekipleri iPad’i neredeyse her ortamda kolayca dağıtabilirler. Üçüncü taraf mobil aygıt yönetim (MDM) çözümleri için yerleşik bir çerçeve sayesinde, büyük miktarlarda iPad kolaylıkla ve etkili bir şekilde yapılandırılabilir ve yönetilebilir.

Kurumsal güvenlik.

iPad aygıtın, verilerin ve uygulamaların uçtan uca kontrol edilebilmesini sağlayan gelişmiş güvenlik teknolojileriyle tasarlanmıştır. Çoğu güvenlik özelliği varsayılan olarak etkinleştirilmiştir ve yapılandırma gerektirmez. Diğer özellikler, kullanıcılar için ek bir karmaşa doğurmaksızın sorunsuz şekilde kuruluşunuza entegre edilebilir. iOS güvenli bir mimari, gelişmiş veri koruması ve şirket bilgi ağlarına sorunsuz erişim sağlar.

Ölçeklenebilir dağıtım.

On aygıttan on bin aygıta kadar, şirkete ait veya kullanıcıların kendi aygıtlarıyla, kuruluşunuzda iPad dağıtımı IT için son derece zahmetsiz olabilir. iOS çalışanlarınızın aygıtlarını kutudan çıkarır çıkarmaz kurmalarını kolaylaştırır ve hızlandırır. Aygıtlarını etkinleştirebilirler, temel ayarlarını yapabilirler, kurumsal hizmetlere kaydolabilirler ve hemen çalışmaya başlayabilirler. Üstelik hiçbiri için IT yardımı almaları gerekmez.

Eksiksiz yönetim.

IT ekibi yerleşik iOS teknolojileri sayesinde, şirket ağında kullanmak için aygıtları kaydetmekten ayarları yapılandırmaya, şirket verilerini yönetmeye, uygulamaları dağıtmaya ve yönetmeye kadar iPad’in her şeyini kontrol edebilir.

iPad-air-it

Güçlü uygulamalar

ilham veren yeni yöntemlerle çalışın…

Günlük işlerinizi farklı bir şekilde yerine getirmek isterseniz, iPad ile yapabileceklerinizin sonu yoktur. App Store’u inceleyin. İçerik yönetimi ve operasyon işleriyle ilgili, iş arkadaşlarınızla birlikte çalışmanızı kolaylaştıracak benzersiz uygulamaları keşfedin.

İş için harika uygulamalar keşfedin.

İş için geliştirilmiş binlerce muhteşem uygulama arasında, neredeyse her iş görevi için bir uygulama bulursunuz. İş için geliştirilmiş denetimli uygulamalar koleksiyonuna göz atın ve çalışma biçiminizi değiştirin.

Onu işinizle bütünleştirin. Özel uygulamalar oluşturun.

iOS platformu ve iOS geliştirici kaynakları işinizin özelliklerine özgü uygulamalar oluşturmanız için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlar.

ipad-air-guclu-uygulamalar

Başlangıç

işe başlamanızı sağlayan kaynaklar

Yeni bir iPad kullanıcısı ya da deneyimli bir profesyonel de olsanız, işinizde iPad’inizden en iyi şekilde yararlanabilmek için her zaman keşfedeceğiniz yeni bir şey var. Kurulum önerisi alın, yerel iş uzmanlarını bulun, destek kaynakları ve daha fazlası hakkında bilgi alın.

ipad-air-kurun

Kurun.

iPad’inizi çalışmaya hazır hale getirmek aşağıdaki basit adım adım talimatlarla çok kolay.

Destek alın.

Bu yararlı bağlantılar ve kaynaklar ile teknik destek sadece bir telefon veya bir tık uzağınızda.