Yazılar

Tochi Marka Laptop Adaptörü

Laptop adaptörü, laptopların en önemli olmazsa olmaz parçalarının başında gelir, laptopunuza en uygun adaptör seçimi hem cihazınızın ömrünün kısalmaması için hemde laptopunuza zarar vermemesi adına, alırken dikkat edilmesi gereken bir unsurdur.

Distirübütörlüğünü yapmakta olduğumuz Tochi marka laptop adaptörü, laptop bataryası, ürünleri sanayi bakanlığından onaylı 2 yıl garantisi olan ve arızalandığında, servise tamire göndermenize gerek kalmadan birebir değişimini yapmakta olduğumuz ürünlerdir.

Tochi marka batarya ve adaptörlerimiz, her marka notebook ile uyumludur.

Adaptör kullanırken öncelikle dikkat edilmesi gereken şey, adaptörün prize takılan kısmının öncelikli olarak bağlanması, ardından adaptörün laptopa takılacak olan ucunun jak girişine bağlanması gerekmektedir. Aksi yapıldığında bazı durumlarda, ya laptop adaptörünüz arızalanmakta veya adaptörün üstünden geçen yüksek akım, laptopunuzun içinde yer alan besleme devresine zarar vermekte ve belki de laptopunuz bir daha kullanılamayacak hale dönmektedir.

LAPTOP ADAPTÖRÜNDE 2 YIL GARANTİ SADECE BEYLİKDÜZÜ BİLGİSAYAR’DA ..

BATARYALAR HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

 

tochi-adaptor

 

tochi

 

 

Beylikdüzü Laptop Adaptörü Kampanya!!!

Beylikdüzü Laptop servisimizde, besleme devresi arızası olan ürünlerin anakart onarımı yapıldıktan sonra, eski adaptörünüzü alıp yerine yüzde elli indirimli yenisini veriyoruz, bu kampanya ile hem adaptörünüz yenilenmiş oluyor, hemde eski adaptörünüz ilerleyen günlerde cihazınıza daha büyük arızalar oluşturmasına engel olmuş oluyoruz.

Beylikdüzü laptop servisimizde, distirübütörlüğünü yapmakta olduğumuz 2 yıl garantili arızalandığında bire bir değişimini yaptığımız Tochi marka adaptörlerimiz satılmaktadır.

 

beylikduzu-adaptor