Yazılar

Beylikdüzü Dell Laptop Servisi

Beylikdüzü Dell Laptop Servisi

Dell firması servis hizmetini bildiğiniz üzere garantisi devam eden ürünlerde, kullanıcı hatası yoksa, batarya ve adaptör hariç, yerinde servis hizmeti vermektedir.
Dell laptop ürünlerine belirli periyodlarda ekran kartı, chip ve fan  bakımı yapmakta fayda vardır, eğer bunlar yapılmazsa cihazda belirli bir takım arızalara neden olmaktadır.

Bu tarz arıza ve sorunların  önüne geçmek çok kolay, biz beylikdüzü bilgisayar olarak, bu bakım ve onarım işlemlerini hem düşük maliyetli hemde kaliteli malzeme kullanarak birinci sınıf işçilik ile gerçekleştirmekteyiz.

 

beylikduzu-Dell-Laptop-servisi

 

Dell laptop servisi

Beylikdüzü dell laptop servisimiz, dell laptopların tamamına anakart onarımı, bga onarımı yapmaktadır. Bu serilerde en çok ekran kartı sorunu yaşayan modellerden bir kaçı Dell N5010, Dell N5110 harici ekran kartlı olan modellerinde sorun oluşmaktadır.

Bu modellerin garanti süreside bittiği için dell’in kendisi garanti kapsamında müdahale etmemektedir. Bu modellerde en sık rastladığımız sorun değerli müşterilerimizin, bu sorunla ilk kez karşılaştıklarında, merdiven altı dediğimiz yada konusunda uzman olmayan bilgisayarcıların, sıcak hava ünitesi ile cihazın ekran kartını ısıtarak kolayca onarımı yapılabilecek bir arızayı belkide anakart değişimine kadar gidecek bir sürece itmektedir.
Dell laptop servisi olarak biz, her ne sebeple olursa olsun hiç bir marka ve model cihazın anakart üzerinde yer alan çiplerini ısıtma işlemi yapmamaktayız.

inspiron-n5110-laptop-servisi

 

 

Dell Laptop Servisi olarak bizi arayabilirsiniz. 0212 873 2 223