Yazılar

Beylikdüzü Adaptör jak ve güç kaynağı onarımı

Laptopunuz şarj mı almıyor?

Laptopunuzun bazı bileşenleri diğerlerine göre daha sık bozulma gösterebilirler. Adaptör girişi ve güç kaynakları bunların başında gelir. Prizden alınan elektrik akımı eşit ve tutarlı gelmediği zamanlarda bu sorunlar baş göstermektedir. Bu tür durumlarda teknisyenlerimiz laptopunuzu açıp şarz giriş yerini veya kondansatörleri değiştirdiğinde bu sorun çözülmeyebiliyor. Laptopunuzun güç kaynağında veya anakart üzerinde farklı bir chip üzerinde de sorun olduğu gösterebilir. Kırık bir power girişi onarımı genelde zordur. Bu arızanın sebebi genelde priz yüzünden veya laptop adaptörünüz ile oynamanızdan dolayı arızalanırlar. Eğer fiziksel bir hata yoksa buna ekran kartınızın fazla güç tüketimi bile neden olabilir.

Ne olursa olsun sonuç olarak teknisyenlerimiz yıllardır adaptör girişi ve power jack onarmakta ve bu problemi kolaylıkla düzeltmektedirler.

dell-inspiron-1545-dc-jack-repair-1 laptop-jack laptop-adaptor-girisi

,

Bahçeşehir Laptop Servisi

Bahçeşehir laptop servisi, bahçeşehirdeki  siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Sektördeki 12 yıllık bilgi birikimimizi konusunda uzman teknik servis ekibimiz ile birleştirip bahçeşehir de garantili laptop onarımı gerçekleştirmekteyiz.

Yaz ayı gelmekte ve hava sıcaklıklarının bir hayli yüksek olduğu yaz döneminde, laptoplarımızın anakart arızası yaşamaması adına bakımlarının yapılması gerekmektedir, bahçeşehir laptop servisini, arızalı veya bakım yapılması gerekli olan laptoplarınız için web sitemizde yer alan telefon numaramızı arayarak, ara gelsin servis kaydı bırakabilir, arızalı yada bakım yapılması gereken laptoplarınızı evinizden, ofisiniz veya işyerinizden aldırabilirsiniz.

Bahçeşehir laptop servisi olarak, arıza tespit süremiz cihazınızı aldığımız günün ertesinde yapılmakta ve yedek parça problemi yoksa 3 iş günü içerisinde siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

Bahçeşehir laptop servisine 0212 873 222 3 nolu telefonlarımızdan ulaşabilir, cihazınızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Servisimizde arıza tespit ücreti alınmamaktadır.

bahcesehir-laptop-servisi

DİĞER SERVİS BÖLGELERİMİZ
Beylikdüzü ilçesinde laptop servis hizmetimiz vardır

laptop-servis-duyurusu