iPhone 5s En iyi yanları

iPhone 5s En iyi yanları

iPhone’ nun en iyi yanlarından biri, onunla yapabileceklerinizdir.
Uçuşunuza check-in yapın. Evde çektiğiniz videolardan dakikalar içinde bir film hazırlayın. Güneşin doğuşunu yakalamak için alarmı kurun. Apple tasarımı yerleşik uygulamalar ve App Store’dan ücretsiz indirebileceğiniz başka uygulamalar sayesinde iPhone’unuzla yapabilecekleriniz bitmeden gün bitecek.

iphone5s

 

iPhoto

Fotoğrafları görüntülemek, düzenlemek ve paylaşmakla ilgili sevdiğiniz her şey, Multi Touch’ın güç ve basitliğiyle parmaklarınızın ucunda. Fotoğraflarınızı hızlıca düzenleyebilir, birbirleriyle kıyaslayabilir ve üzerlerinde fırçayla düzeltmeler yapabilirsiniz. Tek bir dokunuşla profesyonel kalitede efektler uygulayabilir, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmel fotoğraf albümleri, baskılar, slayt gösterileri, web günlükleri oluşturabilirsiniz.

iMovie

Ev yapımı videolarınızı göz alıcı grafiklerin yanı sıra muhteşem film müzikleriyle hızlı ve basit bir şekilde harika HD filmlere, Hollywood tarzı fragmanlara dönüştürebilirsiniz. Dünya prömiyerinizi yapmak için YouTube, Facebook veya Vimeo’da Paylaş düğmesine dokunmanız yeterli. Ayrıca yeni iMovie Theatre’la filminizi iPhone, iPad, iPod touch, Mac ve hatta Apple TV üzerinden HDTV’nizde bile görüntüleyebilirsiniz. Bu, gittiğiniz her yerde size özel bir sinema salonunuz olması gibi bir şey.

GarageBand

Touch Instruments ve Smart Instruments, iPhone’unuzda müzik yapmayı şaşırtıcı derecede kolay, bir o kadar da eğlenceli hale getirir. Ayrıca GarageBand’e diğer müzik uygulamalarını da kaydedebilir veya yerleşik mikrofonla canlı sesleri yakalayabilirsiniz. 32 ize kadar kaydedebilir, düzenleyip karıştırabilir, ardından odanızdakilerle veya tüm dünyayla kolayca paylaşabilirsiniz. iPhone’unuzdaki GarageBand, gittiğiniz her yere taşıyabileceğiniz bir müzik stüdyosudur.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.