Ares Mp3 ve Film İndirme Programı

Ares Mp3 ve Film İndirme Programı

Yapımcı:Ares Galaxy
Eklenme Tarihi:2010-10-30T13:41+0200 30.10.2010
Dosya Boyutu:2,40 MB
Lisans:Ücretsiz

İNDİR

Ares ücretsiz bir dosya paylaşım programıdır. Mantığı indirdiğiniz dosyaları başkası ile paylaşmaktır. Bu tabi herhangi birisinin sizin bilgisayarınıza giriş yaparak dosya seçmesi değildir. Sizin indirdiğiniz dosyaların genel bir havuza dahil olmaları ve o havuzdan diğer kullanıcıların kilobyte olarak dosya çekmesidir.

Açık kaynak kodlu olarak geliştirilen Ares kendi ağı üzerindeki kullanıcılara oluşturulan sanal bir bağ ile birlikte paylaşılan dosyaları transfer yapabilme olanağı sağlıyor. Son güncellemeleri ile BitTorrent protokl desteği, Shoutcast radyo istanyoları desteği gibi bir çok yeni özellikte eklenen Ares üzerinde kendi kanalınızı oluşturabilir, hazır chat odalarına girerek yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Güçlü Kitaplık Yöneticisi

Paylaştığınız dosyaları kategorilere ayırarak kitaplık bölümünde kendi isteğiniz doğrultusunda yerleştirebilir, indirdiğiniz dosyaları da aynı şekilde düzenleyebilirsiniz. Dosyaları tür, kategori, isim vb. şeylere göre sıralayabilir, Hızlı Arama özelliğini kullanarak anahtar kelimeler aracılığıyla dosyalarınızın yerlerini bulabilirsiniz.

Entegre Audio/Video Oynatıcısı

Dosyaları henüz indirme işlemleri tamamlanmadan önizleme yaparak izleyebilir, dinleyebilirsiniz. En favori dosyalarınızın playlistlerini oluşturabilir, internet radyolarını dinleyebilirsiniz.

Dosya Paylaşım Chat Odaları
Kendi chat odalarınızı oluşturabilir ve diğer uygun kanallara girebilirsiniz. Chat kanalı yaratma işlemi Ares üzerinde görebileceğiniz en kolay şekilde yapılıyor, artık dosyalarınızı indirirken arkadaşlarınızlada konuşabilirsiniz.

Önemli: Ares`i indirdikten sonra yükleme İngilizce dilde yapılacaktır. Programı kurduktan sonra “Settings” bölümünden “General” sekmesine gelerek dil çubuğundan “Turkish” seçerek programı Türkçe yapabilirsiniz.

Not: Ares ile yaptığınız download işlemlerini daha da hızlandırmak ve indirme işlemlerinde yaşadığınız problemlerini ortadan kaldırmak için Ares Hızlandırıcı‘sını indirebilirsiniz.

BU TARZ PAYLAŞIM PROGRAMLARINA KÖTÜ NİYETLİ KİŞİLER DOSYALARIN İÇİNE VİRUS ENTEGRE ETMEKTEDİRLER. BU PROGRAMI KULLANIRKEN VİRUS PROGRAMINIZ MUTLAKA AÇIK OLMALADIR. VİRUS PROGRAMINIZ YOKSA KASPERSKY ÖNERİRİRİZ. DENEME SÜRÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.