Beykent Bilgisayar Servisi

Beykent Bilgisayar Servisi

Beykent bilgisayar servisi, beykent de tüm ev ve iş yerlerine yerinde servis hizmetide veren, ayrıca marka bağımsız tüm laptop ve akıllı telefonların bakım ve onarım işlerinide yapmaktadır.
Beykent bilgisayar teknik servisimiz, tecrübeli personeli ve orjinal yedek parça kullanımı ile sorunsuz hizmeti ve müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmeti vermektedir.

Network kablolama, server bakımı, bakım anlaşması kapsamında, tüm çevre birim ve bilgisayarların bakım işlemleri yapılmaktadır.

Beylikdüzü bölgesinde yıllardır hizmet veren firmamız, tüm tecrübe ve bilgi birikimini siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktadır.

 

beykent-bilgisayar-servisi

 

Bu gönderiyi paylaş

Comments (8)

 • mustafa

  Merhaba lenovo i5 serisi kasamız var, bazen ekrana görüntü gelmiyor, reset atmak zorunda kalıyoruz, bu konuda yardımcı olurmusunuz ?

  06 Mayıs 2014 , 18:02
 • admin

  Merhaba Mustafa bey, cihazınızın ekran kartı sorunu olabilir bakıp öyle net bilgi verebilirim, servisimizi ararsanız gerekli yardımı sunabiliriz, teşekkürler.

  06 Mayıs 2014 , 18:06
 • ugur

  Bilgisayarımdan atşe çıktı sonra ekran gitti, ekran kartı mı yandı acaba_ Bilgisayar laptop bu arada. Beykent Üniversitesi kampusundeyim.

  22 Mayıs 2014 , 11:05
 • ugur

  Laptopun ekran kartı yandıysa bir de fiyatlarını rica edebilir miyiz;? Kaça yaparsınız..

  22 Mayıs 2014 , 11:06
 • Barış

  gönderdiğim kargodaki telfonun ekranını 1 gün içinde yapıp aynı gün kargoya verdiğiniz için çok teşekkürler bu arada verdiğinz garantide varmış 1 aylık sanırım bir de siteye değerlendirme kısmı yaparsanız iyi olabilr

  14 Temmuz 2017 , 09:59
 • Fırat

  beylikdüzündeki servisiniz gayet hızlı teşekkür ederim

  14 Temmuz 2017 , 10:01
 • candan

  Apple marka iki adet laptop cihazımın birisinin ekranı kırık, diğerinin tuşları basmıyor, fiyat ne olabilir ? beykentbilgisayar servisi olarak, yardımcı olursanız sevinirim.

  02 Ocak 2018 , 13:46
 • admin

  Candan hanımefendi merhaba, orjinal klavye ve yedek parça stoklarımız mevcuttur, beylikduzubilgisayar.org servisi olarak servis hizmeti vermekten dolayı memnuniyet duyarız, teşekkürler.

  02 Ocak 2018 , 13:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.