Beylikdüzü Apple Servisi

Beylikdüzü Apple Servisi

Beylikdüzü Apple Servisi, yaklaşık olarak teknik servis hizmetlerimiz 25 yıldan bu yana sürmektedir, Beylikdüzü bölgesi başta olmak üzere, Bahçeşehir Apple Servisi, Başakşehir ilçesi dahil tüm apple markalı cihazların bakım onarım ve tamir hizmetlerini sağlamaktayız.

Servisimiz Beylikdüzü Apple Servis hizmetleri ile orijinal ekipman ve yedek parça ile üç ay işçilik garantisi vermektedir. Yetkin servis olarak servis bünyesinde kullanılmakta olan tüm yedek parçalar orijinaldir. Servisimiz içerisinde iPhone grubu için vermiş olduğumuz başlıca hizmetler şöyledir; Anakart Tamiri, İphone Ses Entegresi Değişimi/Onarımı, İphone pil/batarya değişimi, iPhone Ön Cam/Lens Değişimi, iPhone Arka Cam Değişimi, gibi bir çok hizmeti vermekteyiz.

Beylikdüzü Apple Servisi içerisinde yer alan Macbook Pro ve Macbook Air cihazları içinse anakart tamir/onarımı ilk başta olmakla birlikte, MacBookPro ekran değişimi, MacBook Air ekran değişimi, MacBook Pro Batarya değişimi, Macbook Air Batarya değişimi, Macbook Pro klavye değişimi, Macbook Air klavye değişimi, Macbook Sıvı temas onarımı ve bakımı gibi başlıca hizmetlerimiz mevcuttur.

Bir diğer ürün grubu olan iMac cihazların çok çeşitli ekran boyutları ile görsel bir şölen sunmaktadır. Bu performans canavarı cihazların zaman içerisinde donanımsal olarak eskimesi nedeniyle bir takım yavaşlamalar söz konusu olmaktadır. Bu durumda Beylikdüzü Apple Servisi olarak gerekli arıza tespitleri yapılarak, gereken uygun nitelikteki parçaların donanımsal olarak montajı yapılarak performans arttırımı yapılmaktadır. Servisimizden gerekli tüm ihtiyaçlarınız için ulaşıp bilgi ve tecrübelerimizden istifade edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.