iPad Ön Cam Lens Değişimi

iPad Ön Cam Lens Değişimi

Beylikdüzü Apple servisi olarak, Darbeye ya da düşmeye bağlı olarak kırılan iPad ve iPhone camlarınız için  İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan Apple yetkin servisimizde garantili bir şekilde cam değişim hizmeti vermekteyiz. Servisimiz bünyesinde iPad tamiri ve onarımı dışında, Macbookpro, Macbookair, iMac, iPhone ve iWatch cihazlarınızın bakım onarım ve tamirat işlemleri ile ilgili tüm servis hizmetlerini sağlamaktayız.

Beylikdüzü Apple servisimiz bünyesinde kullanmış olduğumuz tüm yedek parçalar, orijinal ve garantili bir şekilde montaj işlemi gerçekleştirilmektedir, toplamda üç ay işçilik garantisi verilmektedir.

Beylikdüzü AppleServisi olarak, görüntüde herhangi bir sorun olmayan fakat camı kırık olan tablet ve telefonlarınızda ekran değişimi yerine ön cam değişimi tercih etmeniz hem maliyet açısından hem de kullanım açısından sizin yararınıza olacaktır. Biz de bunun için cihazında görüntüde sıkıntı yaşamayan tüm müşterilerimize ön cam-lens değişimi önermekteyiz.

Peki dokunmatik basmayan cihazları için ne yapılmalı? Öncelikli olarak bazı modellerde sık karşılaştığımız dokunmatik atlama, basmama, gibi sorunlar karşısında daha farklı bir yöntem olarak , bu tür cihazlar için de dokunmatikli ön cam değişim hizmeti vermekteyiz. 20 senedir uzman kadromuzla bu işlemleri yapmakla beraber, yaptığımız bütün işlemler tarafımızdan garantilidir.  

Tüm iPad ve iPhone modellerinde ön cam değişim hizmeti vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini esas almış bir firma olarak yaptığımız bütün işlemlerin arkasında durmaktayız. Siz değerli müşterilerimizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız. 

Daha fazla bilgi için bize WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz: 0546 172 23 24 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.