Beylikdüzü iPhone Ekran Değişimi

Beylikdüzü iPhone Ekran Değişimi

Beylikdüzü İphone Servisi

Beylikdüzü iPhone servisi olarak yaklaşık on yıldır servis hizmeti vermekteyiz. Servisimiz bölgede ki en hızlı servis olup ekran değişimlerini cihazınızda farklı bir sıkıntı yok ise yaklaşık 30 dakika içerisinde değişim yapılmaktadır.

Servisimizde kullanılan tüm yedek parçalar orijinal ürün olup garantili bir şekilde değişimleri yapılmaktadır. Orijinal ekipman ve yedek parça desteğimiz siz değerli müşterilerimizin beğeni ve memnuniyetlerini göz önünde bulundurarak bunu kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

Beylikdüzü iPhone servisi, iPhone cihazlarınızın tüm serilerine ait yedek parça stoğu barındırmaktadır. iPhone cihazınızın modeli ne kadar eski olursa olsun yedek parçası bizde mevcuttur. Başta iPhone Ekran, batarya, pil, kamera, wifi vb. bu ürünler kendi bünyemizde  stoklarımızda barındırmaktayız.

Servisimiz de en çok gelen sorunların başında ekran kırılmaları, şarj entegresi sorunları,  dokunmatik entegresi ve nand flash dediğimiz problemler gelmektedir. Genellikle bu baş gösteren sorunları yetkisiz müdahale olmadığı takdirde % 95 civarında onarıma cevap verme durumu vardır. Ancak ve ne yazık ki, bilgi, beceri ve tecrübeden uzak merdiven altı tamir servislerinin eline düşen cihazlarda başarı oranı yarı yarıya düşmektedir.

Anakart onarımlarını yapmış olduğumuz cihazlara işçilik garantisi vermekteyiz. Böylelikle bakım onarımı gerçekleşmiş cihazınızın tamiri garantili bir şekilde olmaktadır.

Beylikdüzü iPhone Ekran Değişimi

Beylikdüzü iPhone U2 Değişimi

Beylikdüzü iPhone Nand Flash Değişimi

Beylikdüzü iPhone Dokunmatik Entegresi 

Beylikdüzü iPhone Şebeke Sorunu

Beylikdüzü iPhone Baseband Tamiri

Beylikdüzü iPhone iCloud Açma

 

Servisimizde yer alan ürünleriniz hakkında veyahut arızalı cihazınızın durumunu bizimle paylaşıp sorun hakkında detaylı bilgi paylaşımı talebinde bulunabilirsiniz. Bize aşağı da yer alan servis numaramızdan ulaşabilirsiniz.

 

Bizi arayın: 02128732223

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.