Beylikdüzü Toshiba Laptop Servisi

Beylikdüzü Toshiba Laptop Servisi

Toshiba Laptop Servisi Beylikdüzü 

Beylikdüzü bölgesinde başta Notebook, Laptop, Tablet olmak üzere, Toshiba markalı tüm elektronik ürünleriniz ile ilgili servis hizmetimiz mevcuttur.

Toshiba anakart tamiri ve onarımı konusunda, servisimiz uzun yıllardır, hizmet vermektedir. Servis kalitemiz her geçen yıl artmaktadır. Servisimiz de geri dönüş oranımız sadece %3 tür.

Toshiba Laptop, Notebook cihazlarınızın kırılan ekranlarını orjinal kullanılan parçası ile garantili olarak değişimini sağlamaktayız. Laptopunuzun ekranı mı kırıldı, en yakın servis merkezimize getirin garantili bir şekilde değişimini sağlayalım.

Toshiba televizyon tamirinde güç kartı ve görüntü kartı değişimlerini de yapmaktayız. Genellikle güç kartı başta olmak üzere yeni nesil televizyonlarda karşılaştığımız led bozulması denilen aydınlatma problemini de gidermekteyiz. Led aydınlatması sönen cihazlarınızın üzerinde yer alan led aydınlatmalarını değiştirip televizyonunuzu tekrar çalış hale getirmekteyiz.

Beylikdüzü Toshiba Notebook servisi,

Servisimizde yapılan tüm cihazlarınızın 6 Ay işçilik garantisi mevcuttur, bu garanti yetkisiz müdahalelere karşı geçerli değildir. Servis kapsamında tüm onarım bakım işlemlerinde garantili işçilik servis hizmeti verilmektedir.

Servis için bizi arayın, 02128732223

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.