Hp G62 Bataryaları

Hp G62 Bataryaları

Hp G62 Batarya

Hp g62 modeli bataryaları bu model de tercih edilen en fazla yedek parçadır. Hp G62 batarya  sahibi olmak için sizde bizi arayıp bataryalar ve varsa cihazınızın sorunları hakkında bilgi alabilirsiniz.

HP_g62_batarya

Hp G62 modeline ait tüm yedek parçalar, başta batarya, klavye, ekran kartı olmak üzere servisimizde yer almaktadır. Servisimizde ücretsiz arıza tespit ile Hp G62 cihazınızın ne tür bir sıkıntısı olduğunu tespiti yapılıp size durum hakkında detay bilgi sunulmaktadır.

Hp G62 Ekran Kartı

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Eğer cihazınızın ekranında herhangi bir görüntü kaybı yaşanıyorsa, yada ekranınıza hiç görüntü gelmiyorsa muhtemelen sizin cihazınızın da ekran kartı arızası oluşmuştur.

Bu gibi durumlarda gerekli testler yapılıp tam bir arıza tespiti ardından gerekli onarım maliyetleri çıkartılmaktadır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken nokta, konusunda uzman bir laptop servisinden destek almalısınız, aksi takdirde cihazınıza yanlış bir müdahale neticesinde bir daha kullanılamaz hale gelmektedir.

hp_g62_laptop

Bahsi geçen konularda cihazınızda problem olduğunu düşünürseniz bizi servis numaramızdan ulaşabilirsiniz.

 

Servis Numaramız : 0212 873 22 23

 

Bu gönderiyi paylaş

Comments (5)

 • ümit

  merhaba, hp g62 yeni nesil bir laptopum var, sanırım bataryası bozuldu %46 ya gelince doldurmayı durduruyor, bunun başka bir sebebi olabilir mi sizce ? teşekkürler.

  20 Ekim 2014 , 17:08
 • admin

  Ümit bey, dediğiniz gibi bataryanızın içerisinde yer alan Cell’lerden biri veya bataryanızın elektronik kartı arıza yapmış olabilir, bu konuda servisimizde yapacağımız batarya testi ile sağlıklı bir sonuç elde edebiliriz.

  20 Ekim 2014 , 17:14
 • müslim

  g62 cihazım var ve ısınma sorunu ile bataryasında sıkıntı mevcut, yardımcı olurmusunuz ?

  11 Kasım 2014 , 20:09
 • admin

  Servisimize kargo ile yada bizzat getirme durumunuz olursa, hem ısınma hemde batarya değişimini sağlayabiliriz.

  12 Kasım 2014 , 22:54
 • admin

  Merhaba Zeki bey, muhtemel sıkıntı ekran kartı çipinden kaynaklı gözüküyor, ama daha net bilgi verebilmemiz için servisimize cihazınızı getirirseniz daha fazla yardımcı olmak isteriz, teşekkürler.

  29 Ocak 2015 , 00:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.