iOS 8 ve iPad Air

iOS 8 ve iPad Air

Güçlü bir birliktelik.

iOS 8, kullanımı kolay arayüzü, inanılmaz özellikleri ve güvenliğiyle iPad’inizi her zamankinden daha da yetenekli kılıyor. Güzel görünecek ve güzel çalışacak şekilde tasarlandığı için, en basit görevleri bile daha ilgi çekici hale getiriyor. iOS 8, iPad Air 2’nin güçlü A8X çipinden, ultra hızlı kablosuz teknolojisinden ve yüksek çözünürlüklü Retina ekranından tam anlamıyla yararlanacak şekilde tasarlandı.

 

ipad_air_2_iPad_mini_3

iOS 8 En gelişmiş mobil işletim sistemimiz.

iOS 8’i bugüne kadarki en gelişmiş mobil işletim sistemi yapan şey nedir? Ayrıntılar. İyi düşünülmüş yeni özellikler. İşletim sistemi ve donanımın mükemmel uyumu. Mail’in size zaman kazandıran, yeni özelliklerle dolu olması. Örneğin, etkinlikleri veya telefon numaralarını bir dokunuşla takviminize veya kişilerinize ekleyebilmeniz. Safari’nin, kaydırdığınızda yer imlerinizi, Okuma Listesi’ni ve Paylaşılan Bağlantılar’ı gösteren yeni kenar çubuğuyla daha da kullanıcı dostu olması. Geliştiricilerin, daha önce hayal bile edemediğiniz uygulamalar oluşturmalarını sağlayan Metal gibi yeni araçlara sahip olması. Ve yeni klavye seçenekleri. iOS 8, iPad Air 2’yi daha da harika hale getiriyor.

 

Muhteşem uygulamalarla dolu. iPad Air, çalışmaya hazır. Eğlenmeye de.

iPad Air 2, her gün yaptığınız şeyleri yapmanızı kolaylaştıran uygulamalarla geliyor. Bu uygulamalarla e‑postalarınızı kontrol edebilir veya görüntülü aramalar yapabilirsiniz. Ya da harika bir roman yazabilir, sunumunuzu güzelleştirebilir ve kendi çektiğiniz film için film müziği hazırlayabilirsiniz. Bu uygulamaların tümü 64 bit mimari için optimize edilmiştir. Ve tümü, sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışarak iPad Air’inizle hemen hemen her şeyi yapabilmenizi sağlarlar.

ipad-air-2-concept_3

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.