Beylikdüzü Bilgisayar Format

Beylikdüzü Bilgisayar Format

Beylikdüzü bilgisayar format

Beylikdüzü bilgisayar format , masaüstü bilgisayar, notebook, laptop, netbook, cihazlarınızın üzerinde yer alan, işletim sistemlerinin kurulumunu profesyonel bir şekilde yapmaktayız, bilgisayarınızın Dll, system32, buna benzer bir takım sistem dosyası sorunlarından kaynaklı hatalar olabilir veya bilgisayarınıza zararlı yazılım olarak virüs, spam, trojen gibi kötü amaçlı yazılımlar buluşması sonucu bilgisayarınızda önemli ölçüde veri kaybı yaşayabilirsiniz.

beykent_bilgisayar_format

Bu ve benzeri durumlar da servisimizi arayarak bilgisayarınızın durumu ile ilgili sorularınızı yöneltip gerekli bilgiyi servis elemanlarımızdan alabilirsiniz. Bilgisayarınızı adresinizden servis aracımız ile alarak gerekli onarım ve kurumlardan sonra adresinize teslim ediyoruz. Sizinde bilgisayarınızda sorun varsa ara gelsin servis telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Beykent bilgisayar servisi olarak lisanslı antivirüs yüklemesi ve kurulumu yapılmaktadır. Eğer laptonuzun yada bilgisayarınızın üzerinde kurulu lisanslı bir antivirüs yazılımınız yoksa bahsi geçen zaralı yazılımların bilgisayarınıza bulaşmasına engel olamazsınız. Bilgisayarınıza bulaşmış olan kötü içerikli yazılımların temizlenme işlemi genellikle bir kaç saati bulmaktadır.

 

Ara gelsin servis telefonumuz : 0212 873 22 23

 

beylikdüzü_bilgisayar_format

virüs_programı

 

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

  • baran

    merhaba sayın yetkili şirket bilgisayarlarımıza format atılması gerekiyor yaklaşık olarak 20 adet pc var fiyat ne olıur ? ne kadar sürer ?

    15 Aralık 2017 , 14:07
  • admin

    beylikdüzü bilgisayar servisi olarak yerinde servis hizmetimiz var, telefon numaramızdan ulaşırsanız gerekli bilgileri paylaşırız, teşekkürler.

    15 Aralık 2017 , 14:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.