Beylikdüzü Dell Laptop Servisi

Beylikdüzü Dell Laptop Servisi

Beylikdüzü Dell Laptop Servisi

Dell firması servis hizmetini bildiğiniz üzere garantisi devam eden ürünlerde, kullanıcı hatası yoksa, batarya ve adaptör hariç, yerinde servis hizmeti vermektedir.
Dell laptop ürünlerine belirli periyodlarda ekran kartı, chip ve fan  bakımı yapmakta fayda vardır, eğer bunlar yapılmazsa cihazda belirli bir takım arızalara neden olmaktadır.

Bu tarz arıza ve sorunların  önüne geçmek çok kolay, biz beylikdüzü bilgisayar olarak, bu bakım ve onarım işlemlerini hem düşük maliyetli hemde kaliteli malzeme kullanarak birinci sınıf işçilik ile gerçekleştirmekteyiz.

 

beylikduzu-Dell-Laptop-servisi

 

Dell laptop servisi

Beylikdüzü dell laptop servisimiz, dell laptopların tamamına anakart onarımı, bga onarımı yapmaktadır. Bu serilerde en çok ekran kartı sorunu yaşayan modellerden bir kaçı Dell N5010, Dell N5110 harici ekran kartlı olan modellerinde sorun oluşmaktadır.

Bu modellerin garanti süreside bittiği için dell’in kendisi garanti kapsamında müdahale etmemektedir. Bu modellerde en sık rastladığımız sorun değerli müşterilerimizin, bu sorunla ilk kez karşılaştıklarında, merdiven altı dediğimiz yada konusunda uzman olmayan bilgisayarcıların, sıcak hava ünitesi ile cihazın ekran kartını ısıtarak kolayca onarımı yapılabilecek bir arızayı belkide anakart değişimine kadar gidecek bir sürece itmektedir.
Dell laptop servisi olarak biz, her ne sebeple olursa olsun hiç bir marka ve model cihazın anakart üzerinde yer alan çiplerini ısıtma işlemi yapmamaktayız.

inspiron-n5110-laptop-servisi

 

 

Dell Laptop Servisi olarak bizi arayabilirsiniz. 0212 873 2 223

Bu gönderiyi paylaş

Comments (6)

 • elif

  Merhabalar, dell n5010 bir bilgisayarım var, garantisi bitti fakat cihazımda çok fazla fan sesi var, ne yaptıysam bu ses gitmedi, servisinize getirsem bu konuda yardımcı olurmusunuz, birde ne kadar tutar, teşekkürler.

  04 Mayıs 2014 , 16:32
 • admin

  Elif hanım, öncelikle teşekkürler ilginiz için, cihazınızın fan sorunu haricinde farklı problemleri olabilir, eğer servisimize getirirseniz, gerekli arıza tespitini yapar fiyatı konusunda yardımcı oluruz, teşekkürler.

  04 Mayıs 2014 , 16:34
 • ayla

  garantisi bitmiş dell laptop cihazım var, ekran kartı arızalandı. laptop servisinize getirip yaptırmak istiyorum, teşekkürler

  08 Temmuz 2014 , 10:22
 • samet

  Merhabalar, dell n5010 model bir cihazım var ekranına görüntü gelmiyor, bu konuda ne yapabiliriz, yardımcı olurmusunuz, teşekkürler.

  16 Aralık 2014 , 14:01
 • admin

  Merhaba samet bey, bahsetmiş olduğunuz arıza tanımı farklı bir iki arıza çeşidin den kaynaklı olabilir, servisimize bırakırsanız konuyla ilgili yardımcı oluruz efendim.

  16 Aralık 2014 , 14:06
 • Seyma

  S.a kolay gelsin. Dell INSPIRON N4030 laptopum var. Bir kaç gün boyunca kapatmadan açık duran laptopum prizin çekilmesinden dolayı şarjı biterek kapandı. Daha sonra ne yaptıysam açılmadı pili takıp doldurdum pilsiz adaptörle açmayı denedim fakat her defasında power tuşuna bastığımda ışıkları yanıyor, fan sesi çalışıyor hiçbir şekilde görüntü gelmiyor, bilgisayar açılmıyor. İnternetten okuyup yaptığım bir kaç uygulama ile açmayı başardım fakat bilgisayarı her kapatışımda aynı şey başıma geliyor. Sorunun kaynağını bulmak istiyorum, yardımcı olabilir misiniz ?

  04 Şubat 2015 , 18:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.