Beylikdüzü Packard Bell Laptop Servisi

Beylikdüzü Packard Bell Laptop Servisi

Packard Bell laptop modellerinden bazılarında kronik ekran kartı problemi yaşanmaktadır. Ekran kartı hatası ile ilgili bazı örnekler şöyledir, cihazınızın ekranında hiç görüntü yoksa veya ekrana görüntü silik bir şekilde geliyorsa, yada ekrana görüntü gelmiyor ama windows açılış sesi gelmekte, ekrana görüntü geliyor ama pırpırlama diye tabir edilen ekranda yanıp sönme şeklinde görüntü gelmesi, ekrana görüntü geliyor ama altı,sekiz yada on iki parçaya bölünmüş bir halde görüntü varsa bunlar cihazınızın ekran kartının arızalandığını göstermektedir.

Beylikdüzü Packard Bell Laptop Servisi, tüm Packard Bell Laptop ve masaüstü bilgisayar modelleri ile ilgili servis hizmeti vermektedir. Servisimizde Packard Bell laptopların Lcd Ekran, Lcd Led ekran değişimleri, menteşe ve kasa onarım ve tamiri ile tüm Packard Bell modellerine ait klavye, batarya değişimi ve yedek parça satışı hizmeti vermekteyiz.

Servisimizde yer alan Bga Rework Station istasyonumuzda, Packard Bell markasına ait tüm modellerin ekran kartı, kuzey köprüsü, güney köprüsü, süper ao entegresi, Ene entegresi gibi bir çok entegre ve çip değişimi ve onarımı yapılmaktadır.
Eğer cihazınızda bu tarz hatalardan biri veya birkaçını alıyorsanız vakit kaybetmeden servisimize cihazınızı getirebilir, ücretsiz arıza tespitinden sonra size arıza ile ilgili bilgi paylaşımında bulunabiliriz.

 

packard-bell-easynote-tj75-laptop

 

PB_logo

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.