iPad Air Yeni Nesil Tablet Pc

iPad Air Yeni Nesil Tablet Pc

iPad Air; Yepyeni tasarımda, tonlarca gelişmiş teknolojinin ağırlığı yalnızca 469gram ‘da sunuyor. 

İnanmak için iPad Air’i elinizde tutmanız gerekir. Kendisi sadece 7,5 milimetre inceliğinde ve 469 gram hafifliğinde. Göz alıcı Retina ekranı daha ince bir çerçevenin içinde ve gördüğünüz tek şey içerikleriniz. Ve bu zarif gövdenin içinde inanılmayacak kadar büyük bir güç yatıyor. Böylece çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Üstelik çok daha azıyla.

ipad-air-

A7 işlemci ve masaüstü sınıf mimari ve gerçek performans. 

iPad Air’deki yeni A7 çip, 64 bit mimariyle tasarlandı. A7 çip, pil ömrünü kısaltmadan olağanüstü yüksek bir performans; bir önceki çipe göre iki kata kadar daha hızlı işlemci ve grafik performansı sağlar. Böylece, gittiğiniz her yere götürebileceğiniz bir aygıtta, inanılmaz bir güce sahip olursunuz.

Gelişmiş kablosuz teknolojisi, her yerde her şeyi yapın.

iPad Air sizi her zamankinden daha hızlı bağlantıda tutar. Üstelik, her zamankinden daha fazla yerde. iPad Air, bir yerine iki anten ve MIMO teknolojisini kullanarak, bir önceki modele göre iki kata kadar daha hızlı Wi‑Fi performansı sağlar. Wi‑Fi + Cellular modeli tüm dünyada hızlı ve kolay bağlantılar kurabilmeniz için her zamankinden daha fazla ağı destekler.

Güçlü uygulamalarla çalışmaya da eğlenmeye de hazırsınız

iPad uygulamaları başka uygulamalara benzemez. iPad’e özel olarak tasarlandıkları için harika görünürler ve muhteşem ekranın her pikselinden yararlanırlar. iPad Air, e-postaları kontrol etmek ve internette gezinmek gibi her gün yaptığınız şeyler için muhteşem yerleşik uygulamalarla birlikte gelir. Üstelik daha da yaratıcı ve üretken olmanıza yardımcı olmak için iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers ve Keynote şimdi ücretsiz. Ve 500.000’in üzerinde harika iPad uygulaması App Store’da, sadece bir dokunuş uzaklığınızda.3 Bu uygulamalarla, iPad Air neredeyse her şeyi yapabilir. Yani siz de yapabilirsiniz.

ipad-air-serisi-tabletler

iPad Air ve iOS 7 adeta birbirleri için yaratılmışlar. 

iOS 7, 64 bit mimariden yararlanacak şekilde tasarlandı. Bu nedenle, her açıdan, üzerinde çalıştığı iPad Air kadar gelişmiş. iOS 7; daha akıllı multitasking, Denetim Merkezi ve AirDrop gibi yeni özelliklerle iPad Air kullanım deneyimini daha da mükemmel ve basit hale getiriyor. Çünkü iOS 7 ve iPad Air sadece iyi çalışmaları için değil, birbirlerinin en iyi yanlarını ortaya çıkarmak için de tasarlandılar.

iPad’iniz arızalandıysa üzülmeyin, yetkili iPad servisleri size her zaman yardımcı olacaklardır. 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.