iPad Air iş dünyasının vazgeçilmezi

iPad Air iş dünyasının vazgeçilmezi

İş yükünüz daha da hafifledi.

İster iPad Air isterse Retina ekranlı iPad mini olsun, her işe uygun bir iPad vardır. iPad, iOS 7 ve binlerce kurumsal uygulama ile işe bakışınızı değiştirir.

ipad-modelleri

 

Çalışmaya hazır benzersiz bir deneyim

iPad, işinizi ileriye yönlendirir ve sıradan bir iş gününü sıra dışı bir güne dönüştürür. iPad şüphesiz, dünya çapında yenilikçi şirketlerin üretkenliğinin temelidir.

Kutudan çıkar çıkmaz. İş dünyanızın içinde.

Her iPad, hemen kullanabileceğiniz inanılmaz uygulamalara sahiptir. Mail, Kişiler, Takvim, Safari, Siri, AirDrop, Denetim Merkezi ve daha akıllı multitasking gibi özellikler her gün yaptığınız işleri daha kolay, daha hızlı ve eğlenceli hale getirir.

Onu işe götürün.

iPad Exchange, SSL VPN, WPA2 Wi‑Fi ve Mobil Aygıt Yönetimi (MDM) gibi temel kurumsal teknolojileri yerleşik olarak desteklediği için şirketinizin mevcut alt yapısı ile bütünleşir. Gelişmiş tasarımı, çığır açan teknolojisi ve ultra hızlı kablosuz bağlantı özelliğiyle iPad işe hazırdır ve çalışanların üretkenliğini anında destekler.

Her zaman cazip.

Güçlü ama basit bir entegre deneyim sağlayan iOS, iş dünyası için en iyi platformdur. Donanım ve yazılımları birbirleri için tasarlanan iPad’in benzersiz özellikleri bir araya gelir, hayatınızın bir parçası olur. Ve güçlü iOS platformu her tür şirketi destekleyecek güvenli bir temel oluşturur.

iPad-air

IT hazır
Güvenilir ve ölçeklenebilir dağıtım.

Güvenliğe ve ölçeklenebilir dağıtım seçeneklerine kapsamlı bir yaklaşım ile, IT ekipleri iPad’i neredeyse her ortamda kolayca dağıtabilirler. Üçüncü taraf mobil aygıt yönetim (MDM) çözümleri için yerleşik bir çerçeve sayesinde, büyük miktarlarda iPad kolaylıkla ve etkili bir şekilde yapılandırılabilir ve yönetilebilir.

Kurumsal güvenlik.

iPad aygıtın, verilerin ve uygulamaların uçtan uca kontrol edilebilmesini sağlayan gelişmiş güvenlik teknolojileriyle tasarlanmıştır. Çoğu güvenlik özelliği varsayılan olarak etkinleştirilmiştir ve yapılandırma gerektirmez. Diğer özellikler, kullanıcılar için ek bir karmaşa doğurmaksızın sorunsuz şekilde kuruluşunuza entegre edilebilir. iOS güvenli bir mimari, gelişmiş veri koruması ve şirket bilgi ağlarına sorunsuz erişim sağlar.

Ölçeklenebilir dağıtım.

On aygıttan on bin aygıta kadar, şirkete ait veya kullanıcıların kendi aygıtlarıyla, kuruluşunuzda iPad dağıtımı IT için son derece zahmetsiz olabilir. iOS çalışanlarınızın aygıtlarını kutudan çıkarır çıkarmaz kurmalarını kolaylaştırır ve hızlandırır. Aygıtlarını etkinleştirebilirler, temel ayarlarını yapabilirler, kurumsal hizmetlere kaydolabilirler ve hemen çalışmaya başlayabilirler. Üstelik hiçbiri için IT yardımı almaları gerekmez.

Eksiksiz yönetim.

IT ekibi yerleşik iOS teknolojileri sayesinde, şirket ağında kullanmak için aygıtları kaydetmekten ayarları yapılandırmaya, şirket verilerini yönetmeye, uygulamaları dağıtmaya ve yönetmeye kadar iPad’in her şeyini kontrol edebilir.

iPad-air-it

Güçlü uygulamalar

ilham veren yeni yöntemlerle çalışın…

Günlük işlerinizi farklı bir şekilde yerine getirmek isterseniz, iPad ile yapabileceklerinizin sonu yoktur. App Store’u inceleyin. İçerik yönetimi ve operasyon işleriyle ilgili, iş arkadaşlarınızla birlikte çalışmanızı kolaylaştıracak benzersiz uygulamaları keşfedin.

İş için harika uygulamalar keşfedin.

İş için geliştirilmiş binlerce muhteşem uygulama arasında, neredeyse her iş görevi için bir uygulama bulursunuz. İş için geliştirilmiş denetimli uygulamalar koleksiyonuna göz atın ve çalışma biçiminizi değiştirin.

Onu işinizle bütünleştirin. Özel uygulamalar oluşturun.

iOS platformu ve iOS geliştirici kaynakları işinizin özelliklerine özgü uygulamalar oluşturmanız için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlar.

ipad-air-guclu-uygulamalar

Başlangıç

işe başlamanızı sağlayan kaynaklar

Yeni bir iPad kullanıcısı ya da deneyimli bir profesyonel de olsanız, işinizde iPad’inizden en iyi şekilde yararlanabilmek için her zaman keşfedeceğiniz yeni bir şey var. Kurulum önerisi alın, yerel iş uzmanlarını bulun, destek kaynakları ve daha fazlası hakkında bilgi alın.

ipad-air-kurun

Kurun.

iPad’inizi çalışmaya hazır hale getirmek aşağıdaki basit adım adım talimatlarla çok kolay.

Destek alın.

Bu yararlı bağlantılar ve kaynaklar ile teknik destek sadece bir telefon veya bir tık uzağınızda.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • remzi topçu

    İpad2 ekran fiyatı

    17 Aralık 2014 , 09:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.