LG Tablet Pc’ler Hakkında

LG Tablet Pc’ler Hakkında

Android İşletim Sistemi:

LG tabletlerin kullanıcılara en iyi performansı vermesi için android işletim sistemiyle donatılmıştır. Sosyal medya, müzik, oyun, finans, iş ve birçok yardımcı uygulama konusunda en gelişmiş işletim sistemlerinden olan Android, LG tabletlerin etkileyici performanslarını tamamlayan bir etmen.
Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen Android işletim sistemi tabletler, kullanıcılarının zevklerine göre esneklik sunarak en iyi performans almalarını amaçlıyor.

Ergonomik Tasarım: 

Lg, bir tabletin geniş ekranlı olmasının yanı sıra kolay kullanımlı olmasının da bir zorunluluk olduğunu biliyor. Bu felsefeyle tasarlanan LG tabletler, tek elle kolay taşıma ve kullanma imkanı sunuyor. Her ne kadar maksimum ekran boyutu sunulsada ince çerçeve sayesinde cihazların boyutu inceltilerek modern ve kolay kullanımlı tasarımlar sağlanıyor.

IPS Ekran:

LG tabletlerde en iyi görüntünün kullanıcılara sunulması için IPS teknolojisine sahip ekranlar kullanıldı. IPS teknolojisi sayesinde renkler doğal ve bozulmadan verilirken farklı açı ve ışık ortamlarında renk kaybı yaşanmasının önüne geçildi. Bu teknoloji özellikle mobil cihazlarda her zaman en iyi performansın sunulmasına büyük katkı sağlıyor.

Yüksek Performans:

LG tabletlerde kullanılan işlemciler en son teknoloji parçalardan seçilerek cihazlara ekleniyor. Güçlü işlemciler sayesinde her zaman en iyi performans LG tabletlerde.

LG G PAD TABLET PC şu an en fazla rağbet gören modellerden birisidir.

LG G PAD 8.3 LGV500
  • TEK ELLE KOLAY KULLANIM
  • GÜÇLÜ 1.7 GHZ 4 ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ
  • ÇİFT ARKA HOPARLÖR
  • 8.3” FHD IPS EKRAN

lg-v500

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.