Hp G62 Notebook Adaptör

Hp G62 Notebook Adaptör

Hp G62 Notebook Adaptör

Hp markasının piyasada en güncel ve çok satılan ürünlerinden biri olan hatta başı çeken modeli olan hp g62 2.nesil i serisi işlemciye sahip ürünlerinde ekran kartı arızası çok çıkması sebebiyle, daha az sorun çıkaran güncel modeli gri renk kasaya sahip olan versiyonu üretmektedir.

Hp nin Pavillion serisi cihazları daha çok görsellik ve multimedya üzerine kurulu ve son kullanıcı profili odaklı üretilip satışı olan cihazlardır. Hp nin pro serisi cihazları pavillion serisine göre çok daha az arızalanmaktadır, bu nedenle görselliğe çok önem vermiyorsanız sizinde ilk etapta sıkıntı yaşamadan kullanacağınız seri pro serisi modellerdir. Elitebook serisi ürünlerde dahil hp g62 laptop adaptör kullanmaktadır, bu modellere örnek vermek gerekirse en çok tutulan ve ikinci el de müşterisi de olan model Elitebook modelidir.

hp_elitebook

 

Bu model de core duo serisine ait işlemci ile beraber ardından i serisi işlemcili modelleri mevcuttur. Core duo serisi ve i serisi cihazların 3. nesline kadar olanları aynı kasa ve adaptörü kullanmışlardır.

hp_g62_adaptor

Hp g62 notebook adaptör, 

Cihazınıza kesinlikle merdiven altı tabir edilen yerlerden ürün tercih etmeyiniz, bu tarz seçimler vahim sonuçlar ile karşı karşıya kalmanıza sebep olabilir, örneğin düşük kaliteli bir adaptör cihazınızın besleme devresi kompanentlerine zarar verip anakartınızın kullanılmaz hale gelmesine sebep olabilir.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

  • volkan

    G62 yeni nesil gri renk kasaya sahip bir cihazım var, adaptörünü bilgisayarcıya ölçtürdüm voltaj kayması diye bişey söyledi, değiştirmem gerekiyormuş, benim bu adaptörüm orjinal tamir olmaz mı acaba ?

    17 Kasım 2014 , 13:34
  • admin

    Merhaba volkan bey, genellikle adaptör tamirini çok öngörmüyoruz, tamir olan adaptörler yarın bir gün sıkıntı oluşturabiliyor, servisimizi bu konuda ararsanız yardımcı olacaklardır.

    17 Kasım 2014 , 13:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.