Laptop Kasa Tamiri ve Değişimi

Laptop Kasa Tamiri ve Değişimi

Laptop kasa değiştirme

Laptop arızalarında kullanıcı hatası ile karşılaşılan problemlerin başında bu sorun gelmektedir. Laptoplarımızı düşürme sonucu yada bazı laptop modellerinde olduğu gibi kronik kasa problemi yaşanmaktadır. Laptop servisimizde uyguladığımız ve aynı sorunu size tekrar yaşatmayacak şekilde laptop kasası onarımlarını yapmaktayız.

Laptop kasa tamiri

Laptop modellerinde  bazı markalarda kasa onarımı konusunda yeterli ve gerekli malzeme kullanılmadığı takdirde aynı yerden yada onarım yapılmış yere yakın başka bir bölgeden önce çatlama daha sonra da kırılma yapmaktadır.Bu gibi durumlara maruz kalmamak için doğru laptop servisini tercih etmenizde fayda vardır.

laptop-kasa-onarim

laptop-kasa-onarimi

 

Laptop kasa onarımı, çok dikkat ve temiz işçilik gerektiren bir durumdur.  Aksi halde istenmeyen bir çok sorun ile karşı karşıya kalınabilir. Onarım yapılmaya çalışılan laptop kasası bu dikkatsizlik sonucu telafi edilemeyecek şekilde problem oluşturmakta ve bir daha çatlak veya kırık olan bölgenin tamiri mümkün olmamaktadır. Bu doğrultuda yapılması gereken en önemli işlerin başında doğru arıza tespiti yapmak ve kaliteli orjinal malzeme kullanma konusunda titizlik göstermek gerekmektedir.

Kronik laptop kasa kırığı olan veya kasa menteşe kıran modellerden bazıları aşağıdaki gibidir.

Asus F3S serisi tüm alt modelleri ile birlikte.

Casper H36 serisi alt modelleri ile birlikte

Casper A15hc serisi alt modelleri ile birlikte

Toshiba Satellite serisi bazı giriş seviyesi modeller

Dell inspiron serisi bazı modelleri

Lg Genellikle 14” inç modelleri

Msi 13” modellerinin bir çoğu

Exper bazı modelleri

 

Servisimizde tüm laptop kasa kırıkları, çatlakları ve laptop kasa değişimleri yapılmaktadır, bu tamir ve servis hizmetimizden yararlanmak için bize aşağıdaki numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bizi arayın,

Beylikdüzü Bilgisayar Ara Gelsin Servisi 0212 873 222 3

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • Serkan Özdemir

    anakartım çabuk ısınıyordu kısa devreden olduğunu çözdüm ve adaptörün yanındaki kondansatör patladı ve usb portun bi tanesini önceden sökmüştüm yani içindeki telleri koparmıştım tam koparamamışım demek ki ondan şüpheleniyorum kısa devre yaptığını. kondansatör ve usb port onarımı istiyorum ayrıca klavye tamamen değişim değil de sadece f2 tuşu takabilme durumunuz nedir bana en kısa zamanda geri dönüş yaparsanız sevinirim ve uçuk bi fiyat olmazsa bu onarım çok iyi olur gerçekten. 5455304648 numaramı da bırakayım maile pek giremiyorum beylikdüzü bilgisayar diye mesaj attığınız takdirde arayıp bilgi almak istiyorum. iyi günler.

    24 Temmuz 2014 , 01:38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.